Odbiory inwestycji budowlanych z inspekcją termowizyjną

Szanowni Państwo,

    Realizując często życiową inwestycję zakupu domu czy też apartamentu od Developera borykamy się z problemem czy nasze nowe „M” jest wykonane zgodnie z normami i w sposób który zagwarantuje nam zdrowy i spokojny sen w przyszłości ?

   Służymy pomocą w takich przypadkach. Nasze wyksztalcenie, doświadczenie oraz sprzęt termowizyjny pozwoli zobaczyć i sprawdzić to czego często nie można zobaczyć gołym okiem tzn. czy wykonawca wykonał swoją pracę należycie, budynek jest prawidłowo i odpowiednio docieplony, nie posiada uszkodzeń instalacji ogrzewania, podłogówki, instalacji wodnej czy tez kanalizacyjnej. Często zdarza się bowiem że poza tym co możemy sprawdzić „gołym okiem” jak np. ściany, dylatacje, posadzki -  to już zabudowanego poddasza, ocieplenia elewacji, czy też jakości wykonania  ogrzewania podłogowego już nie zobaczymy w sposób konwencjonalny. Potrzebny jest do tego specjalistyczny sprzęt, badanie i raport który na końcu Państwo otrzymacie wraz ze zdjęciami termowizyjnymi. Zagwarantuje on Państwu że pieniądze wydane na Inwestycje były sensowne bądź w sytuacji stwierdzenia niedoróbek będziecie mogli ubiegać się na podstawie raportu inspekcji termowizyjnej o usunięcie usterki przez developera bądź wykonawcę lub też w takim przypadku będzie można domagać  się o rabat w postaci żywej gotówki. Poza tym przez dach w postaci ciepła za które będziecie Państwo płacić uciekają w razie stwierdzenia źle bądź niedokładnie zrobionej termoizolacji ciężko zarobione Wasze pieniądze! Podsumowując, tego typu profesjonalny odbiór zwraca się zazwyczaj od ręki bo w 80 % stwierdzamy usterki przy odbiorach. Bądź pewny że będziesz mieszkał w zdrowym domu wolnym od zawilgoceń , pleśni czy grzybów! Inspekcja termowizyjna pozwala na znalezienie takich miejsc na długo przed tym zanim się one pojawią.

Inwestorze – wydając swoje pieniądze sprawdź czy Twoja inwestycja jest tego warta?

   Koszt usługi odbioru wraz z badaniem termowizyjnym  jest stosunkowo nie wielki a może to zaoszczędzić Ci  sporo problemów i wydatków na koszty ogrzewania w przyszłości.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

                                                                                                              Glazurmaster

"DOMY TO SZCZEGÓLNE MIEJSCA, WARTO WŁOŻYĆ W NIE TROCHĘ SERCA..."